Kursumuzu Dezenfekte Ettirdik.

Kursumuzu Dezenfekte Ettirdik.

Kısaca Açıklayalım

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve küresel bir sorun haline gelen yeni tip koronavirüse karşı, dünyada olduğu gibi ülkemizde de yoğun bir mücadele verildiği malumdur. Devletimiz bütün kurumlarıyla bu zorlu sürecin en az zararla atlatılması için yoğun çaba gösterirken, bizler de kursumuzu dezenfekte ettirerek ve personelimize ve tüm öğrencilerimize kolonya dağıtarak önlem almaya çalıştık. .
Whatsapp ile Bilgi Alın

Kursumuzu Dezenfekte Ettirdik.


Tüm dünyayı etkisi altına alan ve küresel bir sorun haline gelen yeni tip koronavirüse karşı, dünyada olduğu gibi ülkemizde de yoğun bir mücadele verildiği malumdur. Devletimiz bütün kurumlarıyla bu zorlu sürecin en az zararla atlatılması için yoğun çaba gösterirken, bizler de kursumuzu dezenfekte ettirerek ve personelimize ve tüm öğrencilerimize kolonya dağıtarak önlem almaya çalıştık. 

Cenâb-ı Allah’tan devletimizi, milletimizi ve bütün insanlığı her türlü afetlerden, musibetlerden, kötülüklerden, salgın hastalıklardan muhafaza eylemesini, bu zor zamanlarda büyük bir özveri ile gece gündüz demeden çalışan sağlık görevlilerimize ve Kaymakamlıklar bünyesinde oluşturulan Vefa Sosyal Destek Gruplarında görev alan Diyanet personeline ve diğer kurum personellerine şükranlarımızı sunuyor ve hastalarımıza acil şifalar diliyoruz.   


Bizi Facebook'ta Takip Edebilirsiniz.

Ayyıldız Kur'an Kursundan 2.000 Kişilik Aşure İkramı

19 Eylül 2019 Cuma günü Buca İlçe…

Görüntüle

Öğrencilerimizin Anneleriyle Buluştuk

7 Mart 2020 Cumartesi günü 2.…

Görüntüle